Home » Realizacje » Deka Smak

Deka SmakDla firmy:deka smak
Kiedy:
Gdzie:
Zakres usług:Cykliczne mycie kuchni i zaplecza
Opis:

„Deka smak” to pierwsza na polskim rynku sieć restauracji samoobsługowych opartych o koncept jedzenia na wagę. Klient samodzielnie komponuje różnorodne dania, pośród potraw dostępnych w ciepłym i zimnym bufecie. Zespół przygotowujący posiłki dba, aby na rano zawsze były przygotowane świeże dania co wymaga to niemal 24 godzinnej pracy Kuchni.

Jednym z wyzwań, jest utrzymanie najwyższego poziomu czystości. Cytując właściciela firmy: „Zadowolenie konsumenta ma ogromne znaczenie, ponieważ w gastronomii nawet pojedyncza, negatywna opinia może mieć fatalny efekt.”

Poszukując rozwiązania, firma w jednej ze swoich restauracji w Katowicach, zamówiła bezpłatny pokaz Clean24h. Para doskonale zdała egzamin. Zastosowaliśmy delikatne preparaty posiadające certyfikat bezpieczeństwa w lokalach gastronomicznych i po chwili właściciele mogli zobaczyć efekt.

 

Recenzja:Sterylność i jakość po wykonaniu usługi jest tym, czego szukaliśmy. Nie zastanawiamy się już jak i kiedy zadbać o czystość, od dziś zajmuje się tym profesjonalna firma. Możemy skupić się, aby kuchnia Deka Smak była niezmiennie smaczna, świeża i przystępna cenowo.

Przemysław Marcinek właściciel sieci restauracji „DEKA SMAK”