Home » Realizacje » ESM Logistics S.A.

ESM Logistics S.A.Dla firmy:ESM Logistics S.A.
Kiedy:
Gdzie:
Zakres usług:Mycie i utrzymanie czystości automatycznych przenośników rolkowych.
Opis:

Oferowane przez firmę ESM Logistics rozwiązania logistyczne mają charakter projektów indywidualnych tworzonych pod kątem potrzeb i oczekiwań konkretnego przedsiębiorstwa. Bazą rozwiązań logistycznych, oprócz centrów magazynowych własnych i wynajmowanych, są nowoczesne rozwiązania technologiczne i informatyczne.

Park logistyczny jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt i taśmy przenośnikowe, jednak nawet one w wyniku ciągłej, 24 godzinnej pracy ulegają zabrudzeniu. Utrzymanie czystości to zadanie priorytetowe, ponieważ elektronika użytkowa jest bardzo czuła na kurz i brud. Zachowanie standardu czystości wymaga wstrzymywania prac, brak kanałów odpływowych nie pozwala użyć dużej ilości wody a zadanie dodatkowo komplikuje trudny dostęp do czyszczonych powierzchni i wymogi bezpieczeństwa.

ESM Logistics do zamówienia pokazu Clean24h przekonała stosowana przez nas technologia mycia suchą parą. Wilgotność przeciętnej hali latem przekracza 5% a to więcej niż generują nasze myjki! Dzięki wykorzystaniu suchej pary i prądu usługa Clean24h jest bezpieczna dla delikatnej elektroniki. Nie wymaga zatrzymywania prac, dociera do nawet najtrudniej dostępnych powierzchni i nie generuje ścieków.

Recenzja:Utrzymanie czystości oferowane przez Clean24h wpisuje się w naszą politykę jakości. Brak potrzeby przerywania codziennych zadań przy realizacji usługi, to stanowczo jej największy atut!