Home » Realizacje » MCS

MCSDla firmy:MCS Sp. z o. o.
Kiedy:
Gdzie:
Zakres usług:Czyszczenie parku maszynowego
Opis:

Firma MCS zajmuje się produkcją elementów systemów wydechowych oraz komponentów metalowych i aluminiowych. Ich produkty znajdują zastosowanie w wielu markach samochodów na rynku europejskim.

MCS Sp. z o. o. dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, stosuje najlepsze i najnowocześniejsze technologie. Dbałość o najwyższy standard produkowanych elementów dla bardzo wymagających klientów spowodowała, że klient skontaktował się z Clean24h.

Efektem ubocznym obróbki metalu jest powstawanie opiłków, które przylegają do zaolejonych powierzchni maszyn. Narzędzie zabrudzone wiórkami metalu po zdjęciu z maszyny musi zostać dokładnie wyczyszczone przed kolejnym użyciem ponieważ przy obróbce liczą się mikrony dokładności.

Para doskonale się sprawdza przy czyszczeniu narzędzi z drobinek metalu, które przy ponownym przezbrojeniu na maszynę od razu nadają się do pracy. Uniwersalność stosowanych przez nas technologii zapewnia również utrzymanie stałej czystości całego parku maszynowego oraz pomieszczeń wspólnych.

Recenzja:Maszyny, narzędziownia, pomieszczenia wspólne jak szatnie są idealnym „pacjentem dla tej usługi”. Każdy komu zależy na jakości nie zawiedzie się ze współpracy z Clean24h. Sprawna usługa i adekwatna cena. Polecamy kontakt ze spółką Clean24h.